Kelionių draudimo informacija

Kelionių draudimas sumažins kelionėje Jums iškilusius rūpesčius:
- prireikus būtinosios medicinos pagalbos susižeidus, susirgus ar apsinuodijus;
- įvyksta nelaimingas atsitikimas - patiriama traumų, taip pat neįgalumo ar mirties atvejais;
- atšaukiama ar atidedama kelionė;
- prarastas, sugadintas ar vėluoja Jūsų bagažas;
- Jūs ar Jūsų šeimos nariai ar naminiai gyvūnai padarys žalos kitiems ar sugadins jų turtą.

Draudimo įmoka priklauso nuo pasirinktos teritorijos (pvz., Pietryčių Azija, geografinė Europa ir kt.), kelionės tikslo (pvz., turizmas, fizinis darbas, studijos, žiemos sportas ir kt.), kelionės trukmės, Jūsų amžiaus ir, žinoma, nuo produkto paketo (ar apsiribojama tik medicininių išlaidų draudimu, ar pageidaujama įtraukti bagažo draudimą, kelionės nutrūkimą ar kt.).

Draudimo suma pagal skirtingas įvykių kategorijas paprastai būna nurodoma jau skaičiuojant draudimo įmoką. Taip pat fiksuotos sumos nurodomos draudimo taisyklėse bei draudimo polise, todėl renkantis kelionių draudimą svarbu atkreipti dėmesį ne tik į draudimo įmoką, bet ir draudimo sumas.

Sužinokite draudimo įmoką

Kas įeina į kelionės draudimą?


- Medicininių išlaidų draudimas. Tai populiariausias ir būtinas draudimas keliaujant. Rekomenduojama mažiausia draudimo suma - 100 000 €.
- Nelaimingų atsitikimų draudimas. Rekomenduojame pasirinkti kelionės metu aktyviai leidžiant laiką ar sportuojant.
- Civilinės atsakomybės draudimas. Būtinas draudimas slidinėjant ar keliaujant ten, kur yra didelė rizika sukelti žalą tretiesiems asmenims.
- Bagažo draudimas. Reikalingas keliaujant lėktuvu su bagažu.
- Kelionės nutrūkimo (finansinių nuostolių) draudimas. Tai labai svarbus draudimas, kai dėl nenumatytų aplinkybių tenka atšaukti savo kelionės planus. Medicininės išlaidos kelionėje

Kaip veikia kelionių draudimas?


Kelionių draudimo polisą reikia įsigyti dar būnant Lietuvoje ir jis turi galioti nuo kelionės pradžios iki pabaigos. Jei kelionės metu jums prireiktų skubos medicininės pagalbos, už kurią užsienio gydymo įstaigoje bus paprašyta susimokėti, draudimo bendrovė kompensuos šias išlaidas draudimo sumos ribose.

Jei kelionės metu patektumėte į nelaimingą atsitikimą ar patirtumėte traumą, grįžus į Lietuvą jums būtų išmokėta draudimo taisyklėse nurodyto dydžio išmoka.

Gali atsitikti taip, kad kelionėje padarius žalą tretiesiems asmenims ar jų turtui būsite paprašyti atlyginti nuostolius. Jei žala buvo netyčinė, draudimo bendrovė kompensuos nuostolio sumą draudimo sumos ribose. Tai ypač aktualu slidinėjant, kai kyla didesnė tikimybė atsitrenkti ir sužaloti kitą slidininką trasoje.

Bagažo draudimas labiausiai reikalingas keliaujant lėktuvu, ypač, kai jungiami keli skrydžiai. Tokiu atveju didėja rizika, kad bagažas iki galutinio kelionės tikslo atvyks pavėlavęs, sugadintas, arba visai pasimes. Kaip veikia kelionių draudimas

Kelionių draudimas internetu


Internetu užsakyti kelionių draudimą labai paprasta. Tereikia nurodyti kelionės kryptį bei tikslą, kelionės datą bei apdraustuosius. Per minutę ekrane pateiksime visų šalies draudimo bendrovių kelionių draudimo pasiūlymus, iš kurių galėsite išsirinkti tinkamiausią. Polisas bus išduotas gavus apmokėjimą.

Kas yra Europos sveikatos draudimo kortelė?


Europos sveikatos draudimo kortelė (toliau – ESDK) – tai nemokama ligonių kasų išduota draudimo kortelė, kurios dėka jos turėtojui, susižalojus bet kurioje ES šalyje, EEE šalyse narėse ir Šveicarijoje būtinoji medicininė pagalba suteikiama nemokamai. Tačiau turint tik tokią kortelę, draudimo apsaugos apimtis yra mažesnė. Keliaujantiems į užsienį, turintiems ESDK ir norintiems būti maksimaliai ramiems dėl savo sveikatos bei išvengti papildomų išlaidų, niekas negarantuotų, kad sveikatos sutrikimo metu nepatirsite minimalesnių ar didesnių išlaidų, kurios gali siekti ne vieną tūkstantį eurų. Todėl, net turintiems ESDK, rekomenduojame įsigyti papildomą kelionių draudimą, į kurį visada įeina medicininių išlaidų draudimas. Taigi, Europos sveikatos draudimo kortelė NĖRA kelionės draudimo alternatyva. Šios kortelės turėtojams privačios sveikatos priežiūros paslaugos, atgalinio skrydžio į jūsų šalį bilietas, prarastas ar pavogtas turtas nekompensuojamas. Be to, šios kortelės turėtojų gydymo išlaidos nepadengiamos ir tuo atveju, jei jie išvyksta būtent gydytis.

Daugiau informacijos rasite čia
© Aon Baltic. Visos teisės saugomos. Privatumas. Naudojimosi taisyklės. Partnerystės projektai. Draudimo skaičiuoklė. Kasko draudimas. Slapukų nuostatos . Poliso nutraukimas. Liikluskindlustus. Octa kalkulators. Автоцивілка онлайн.