Kelionių draudimas

Kelionių draudimas sumažins kelionėje Jums iškilusius rūpesčius:
- prireikus būtinosios medicinos pagalbos susižeidus, susirgus ar apsinuodijus;
- įvyksta nelaimingas atsitikimas - patiriama traumų, taip pat neįgalumo ar mirties atvejais;
- atšaukiama ar atidedama kelionė;
- prarastas, sugadintas ar vėluoja Jūsų bagažas;
- Jūs ar Jūsų šeimos nariai ar naminiai gyvūnai padarys žalos kitiems ar sugadins jų turtą.

Draudimo įmoka priklauso nuo pasirinktos teritorijos (pvz., Pietryčių Azija, geografinė Europa ir kt.), kelionės tikslo (pvz., turizmas, fizinis darbas, studijos, žiemos sportas ir kt.), kelionės trukmės, Jūsų amžiaus ir, žinoma, nuo produkto paketo (ar apsiribojama tik medicininių išlaidų draudimu, ar pageidaujama įtraukti bagažo draudimą, kelionės nutrūkimą ar kt.).

Draudimo suma pagal skirtingas įvykių kategorijas paprastai būna nurodoma jau skaičiuojant draudimo įmoką. Taip pat fiksuotos sumos nurodomos draudimo taisyklėse bei draudimo polise, todėl renkantis kelionių draudimą svarbu atkreipti dėmesį ne tik į draudimo įmoką, bet ir draudimo sumas.

Sužinokite draudimo įmoką
Kas yra Europos sveikatos draudimo kortelė?
Europos sveikatos draudimo kortelė (toliau – ESDK) – tai nemokama ligonių kasų išduota draudimo kortelė, kurios dėka jos turėtojui, susižalojus bet kurioje ES šalyje, EEE šalyse narėse ir Šveicarijoje būtinoji medicininė pagalba suteikiama nemokamai. Tačiau turint tik tokią kortelę, draudimo apsaugos apimtis yra mažesnė. Keliaujantiems į užsienį, turintiems ESDK ir norintiems būti maksimaliai ramiems dėl savo sveikatos bei išvengti papildomų išlaidų, niekas negarantuotų, kad sveikatos sutrikimo metu nepatirsite minimalesnių ar didesnių išlaidų, kurios gali siekti ne vieną tūkstantį eurų. Todėl, net turintiems ESDK, rekomenduojame įsigyti papildomą kelionių draudimą, į kurį visada įeina medicininių išlaidų draudimas. Taigi, Europos sveikatos draudimo kortelė NĖRA kelionės draudimo alternatyva. Šios kortelės turėtojams privačios sveikatos priežiūros paslaugos, atgalinio skrydžio į jūsų šalį bilietas, prarastas ar pavogtas turtas nekompensuojamas. Be to, šios kortelės turėtojų gydymo išlaidos nepadengiamos ir tuo atveju, jei jie išvyksta būtent gydytis.

Daugiau informacijos rasite čia
© Aon Baltic. Visos teisės saugomos. Privatumas. Naudojimosi taisyklės. Partnerystės projektai. Aon privatumo politika. Draudimo skaičiuoklė. Kasko draudimas. Slapukų nuostatos . Poliso nutraukimas.