Šeimos draudimas

Nelaimingi atsitikimai

Nelaimingų atsitikimų draudimas kompensuoja nuostolius patyrus traumą, nudegimą, saulės smūgį, susižeidus, apsinuodijus, patyrus smurtą, dėl nelaimingo atsitikimo tapus neįgaliam arba mirties atveju. Draudimo įmokos priklauso nuo pasirinkto produkto varianto, o maksimalūs draudimo išmokų dydžiai už skirtingus įvykius nurodomi draudimo taisyklėse bei draudimo polise.

Sužinokite draudimo įmoką

Vaikų nelaimingų atsitikimų draudimas

Noro pažinti pasaulį nesustabdysi. Vaikai auga, žaidžia, bendrauja, kuria. Jie nuo ryto iki vakaro lipa, bėga, šokinėja, verčiasi kūliais. Jūs negalite apsaugoti jų nuo visų aplinkui slypinčių pavojų, tačiau galite padėti išvengti su jais susijusių rūpesčių.

Nelaimingų atsitikimų draudimas – tai finansinė parama, išmokant draudimo sutartyje numatytą pinigų sumą patyrus traumą, nudegimą, saulės smūgį, susižeidus, apsinuodijus, dėl nelaimingo atsitikimo tapus neįgaliam arba mirties atveju. Pasinaudodami draudimo bendrovės išmokėta pinigų suma Jūs galite geriau pasirūpinti mažojo ligoniuko gydymu, pradžiuginti nauju žaislu ar nupirkti tai, ko vaikas jau seniai norėjo. Patirdamas teigiamas emocijas, vaikas greičiau ir lengviau sveiksta.

Pagrindinės nelaimingų atsitikimų draudimo draudžiamos rizikos yra šios:
- traumos. Patyrus smulkią ar vidutinę traumą, priklausomai nuo susižalojimo sunkumo, išmokamas tam tikras traumų draudimo sumos procentas;
- neįgalumas. Išmokama piniginė kompensacija, kuri priklauso nuo nelaimingo atsitikimo pasekoje netekto bendrojo darbingumo lygio;
- mirtis. Apdraustojo mirties dėl draudiminio įvykio atveju išmokama visa draudimo suma.
Draudimo išmokos dydis priklauso nuo pasirinktos draudimo sumos ir draudimo taisyklėse numatyto atlyginimo procento konkrečiai traumai. Žemiau pateikiame keletą išmokos dydžio pavyzdžių priklausomai nuo traumų draudimo sumos ir traumos:
Patirta trauma Vidutinis išmokos, %* Traumų draudimo suma, €
3000 5000
Rankos lūžis 3 - 10 iki 300 iki 500
Kojos lūžis 5 - 15 iki 450 iki 750
Apsideginimas 1 – 6 iki 180 iki 300
Įgytas randas 1 - 30 iki 900 iki 1500
* - tikslus draudimo išmokos procentas priklauso nuo konkrečios draudimo bendrovės

Palygink ir išsirink vaiko nelaimingų atsitikimų draudimą

Šeimos draudimas nuo nelaimingų atsitikimų

Vyrauja klaidinga nuomonė, kad apdrausti nelaimingų atsitikimų draudimu reikia tik vaikus, nes suaugusiems nieko neatsitinka. Mūsų draudimo specialistai rekomenduoja nelaimingų atsitikimų draudimu apsidrausti visai šeimai. Juk niekada nežinai, kada nelaimė gali atsitikti namuose meistraujant, paslydus gatvėje per plikledį ar dūkstant pievoje su savo šuniu. Kiekvienas šeimos narys drausdamasis gali pasirinkti skirtingas draudimo sumas. Didesnę draudimo sumą rekomenduojame rinktis dirbantiems asmenims, nes dėl traumos ar kitos nelaimės šeima neteks pajamų.

Šeimos civilinės atsakomybės draudimas

Ši draudimo rūšis reikalinga, kad išvengtumėte netikėtų išlaidų, kurias patirtumėte, jei kaimynams, praeiviams ir kitiems tretiesiems asmenims tektų atlyginti nuostolius, padarytus dėl netyčinių Jūsų veiksmų. Pvz., parduotuvėje ką nors sudaužėte ar sugadinote. Eidami ar bėgdami užkliudėte ir sužeidėte, pargriovėte, dėl jūsų kaltės kitas užkliuvo, pargriuvo, sudaužė ar suplėšė ir pan. Dažnai galima pasirinkti šio produkto apsaugos ribas ir aktualią Jums riziką bei draudimo sumą.
© Aon Baltic. Visos teisės saugomos. Privatumas. Naudojimosi taisyklės. Partnerystės projektai. Draudimo skaičiuoklė. Kasko draudimas. Slapukų nuostatos . Poliso nutraukimas. Liikluskindlustus. Octa kalkulators. Автоцивілка онлайн.