Privatumas

Privatumas

Mes, BALTO LINK, UADBB, kaupiame ir saugome Jūsų pateiktus duomenis. Darome tai tam, kad suteiktume Jums kokybiškesnes ir mažiau duomenų suvedimo reikalaujančias paslaugas. Įsipareigojame šią informaciją naudoti tik draudimo pasiūlymo teikimo bei apdraudimo tikslais, o jei reikalinga, įstatymo numatytais atvejais. Rinkdami ir saugodami savo klientų duomenis griežtai laikomės šių principų:

  • duomenų neatskleidžiame jokiems tretiesiems asmenims, nebent tai atlikti mus įpareigoja klientas arba LR įstatymai;
  • klientų pateiktą informaciją renkame, tvarkome ir saugome griežtai laikydamiesi LR Civilinio kodekso ir LR Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo reikalavimų. BALTO LINK, UADBB yra įregistruota asmens duomenų valdytojų valstybės registre, Nr. P2538;
  • kaupiame ir saugome tik minimalų duomenų kiekį, būtiną draudimo pasiūlymui parengti ir, klientui pageidaujant, draudimo sutarčiai(-tims) sudaryti;
  • kliento duomenys yra prieinami tik atitinkamą kompetenciją turintiems BALTO LINK, UADBB bei draudimo kompanijų darbuotojams, įpareigotiems atlikti kliento pavestus veiksmus (pvz., parengti draudimo sutartį).


Visi kliento duomenys, perduodami internetu yra apsaugoti SSL šifravimo raktu 2048 bitų. SSL (Secure Socket Layer) - tai rinkos standartu tapusi technologija, kuri garantuoja saugų duomenų perdavimą internetu. Puslapyje draudimas.lt įdiegtas „COMODO EV Multi-Domain SSL“ saugumo sertifikatas užtikrina siunčiamos informacijos saugumą.

BALTO LINK, UADBB laikosi ypatingo profesionalumo aptarnaudama klientus ir užtikrindama jų duomenų saugumą, todėl neturėjome skundų dėl darbo kokybės ar klientui padarytų nuostolių. Tačiau, jei taip atsitiktų, BALTO LINK, UADBB yra apsidraudusi profesinės civilinės atsakomybės draudimu Chartis Europe S.A. 10 mln. EUR suma finansinei žalai atlyginti.

Jei kiltų klausimų, būtinai susisiekite su mumis info@draudimas.lt
Į viršų

Versiją spausdinimui rasite: čia