Kasko draudimas ir TPVCAD

Kasko draudimas

Šis draudimas atlygins žalą, kuri padaryta Jūsų automobiliui, net jei Jūs ir buvote avarijos kaltininkas arba, pvz., radote savo automobilį jau apgadintą, o kaltininkas nežinomas. Žalą atlygins, jei ji sukelta dėl avarijos, stichinių nelaimių (audros, potvynio, liūties, krušos, žaibo smūgio), vagystės, vandalizmo, gaisro. Taip pat kai kurios draudimo bendrovės atlygina techninės pagalbos kelyje bei pakaitinio automobilio nuomos išlaidas, kol apdrausta TP remontuojama.

Franšizė (išskaita) – tai nuostolių dalis, kurią kiekvieno draudžiamojo įvykio atveju atlygina pats klientas. Sudarant draudimo sutartį, dažnai galima pasirinkti franšizės dydį, pvz., 87 €. Draudimo bendrovė atlygina nuostolių dalį, viršijančią franšizės sumą. Vagystės atvejui paprastai pasirenkama atskira franšizė, tai būna procentinė išraiška nuo maksimalios draudimo sumos, pvz., 10%. Kuo didesnė franšizė, tuo mažesnė draudimo įmoka.

Draudimo suma ne naujiems automobiliams apskaičiuojama pagal rinkos vertę įvykio dieną. Nauji (iki 2 metų amžiaus) automobiliai gali būti draudžiami jų nauja verte. Tuomet nuostoliai atlyginami neišskaitant keičiamų detalių nusidėvėjimo.

Fotografavimas ar automobilio apžiūra yra būtina prieš sudarant Kasko draudimo sutartis. Transporto priemonės nuotraukas pateikite el. paštu info@draudimas.lt nufotografavę pagal nustatytas fotografavimo instrukcijas.

Susipažinkite su draudimo bendrovių transporto priemonių savanoriškojo (kasko) draudimo taisyklėmis:

Balcia kasko draudimas

Šiuolaikinis gyvenimo būdas reikalauja užtikrintos visapusės apsaugos kelyje, padedančios išsaugoti įprastą gyvenimo ritmą ir greitai grįžti į kelią net ir tuo atveju, jei patektumėte į avariją kasdieniame eisme arba kažkas atsitrenktų į jūsų automobilį prekybos centro stovėjimo aikštelėje.
Peržiūrėti Balcia Insurance SE Lietuvos filialo transporto priemonių savanoriškojo draudimo (KASKO) taisykles
Peržiūrėti Balcia Insurance SE Lietuvos filialo transporto priemonių savanoriškojo draudimo (KASKO) informacinį dokumentą

BTA kasko draudimas

Jauskis ramus dėl savęs, savo bendrakeleivių ir būk tikras, kad netikėtas įvykis ar kliūtis kelyje nesujauks Tavo planų, – pasirink BTA KASKO draudimą ir nesvarbu kas atsitiktų, – Tu visur suspėsi laiku!
Peržiūrėti AAS „BTA Baltic Insurance Company“ filialo Lietuvoje transporto priemonių savanoriškojo draudimo (KASKO) taisykles
Peržiūrėti AAS „BTA Baltic Insurance Company“ filialo Lietuvoje transporto priemonių savanoriškojo draudimo (KASKO) informacinį dokumentą

Compensa kasko draudimas

Priklausomai nuo draudimo sutarties sąlygų atlyginama žala, padaryta apdraustai transporto priemonei, jos papildomai įrangai ir keleiviams.
Peržiūrėti "Compensa Vienna Insurance Group", akcinės draudimo bendrovės transporto priemonių savanoriškojo draudimo (KASKO) taisykles
Peržiūrėti "Compensa Vienna Insurance Group", akcinės draudimo bendrovės transporto priemonių savanoriškojo draudimo (KASKO) informacinį dokumentą

ERGO kasko draudimas

Jeigu reikalinga pagalba registruojant įvykį, kreipkitės ERGO bendrovę telefonu 1887 (skambinant iš užsienio +370 5 2683 222). Darbo laikas: I–IV 8.00–18.00, V 8.00–17.00.
Peržiūrėti ERGO Insurance SE Lietuvos filialo Transporto priemonių savanoriškojo draudimo (KASKO) taisykles
Peržiūrėti ERGO Insurance SE Lietuvos filialo transporto priemonių savanoriškojo draudimo (KASKO) informacinį dokumentą

Gjensidige kasko draudimas

Visiems lengviesiems automobiliams nemokamai suteikiame pagalbos kelyje ,,Autohelp24" paslaugas. Jei Jūsų automobilis suges kelyje ar pateksite į autoįvykį, mes suteiksime skubią pagalbą 24 val. per parą.
Peržiūrėti Akcinės draudimo bendrovės „Gjensidige" transporto priemonių savanoriškojo draudimo (KASKO) taisykles
Peržiūrėti Akcinės draudimo bendrovės „Gjensidige" transporto priemonių savanoriškojo draudimo (KASKO) informacinį dokumentą

If kasko draudimas

Kartu su automobilio draudimo apsauga gausite ir papildomų paslaugų, tokių kaip pagalba kelyje ar automobilyje su Jumis keliaujančių gyvūnų draudimas. Žemiau pateikiame tris populiarius draudimo variantus, suteikiančius tą pačią plačią kompleksinę draudimo apsaugą Jūsų automobiliui, bet skirtingas papildomas paslaugas.
Peržiūrėti If P&C Insurance AS filialo transporto priemonių savanoriškojo draudimo (KASKO) taisykles
Peržiūrėti If P&C Insurance AS filialo transporto priemonių savanoriškojo draudimo (KASKO) informacinį dokumentą

Lietuvos draudimo kasko draudimas

Kad ir kaip nukentėtų Jūsų automobilis, nuostolius atlyginsime mes! Pirkdami kartu KASKO ir privalomąjį vairuotojų civilinės atsakomybės draudimą galite naudotis dar platesne nemokama techninės pagalbos paslauga kelyje.
Peržiūrėti Lietuvos draudimas, AB Transporto priemonių savanoriškojo draudimo (KASKO) taisykles
Peržiūrėti Lietuvos draudimas, AB transporto priemonių savanoriškojo draudimo (KASKO) informacinį dokumentą

Transporto priemonių valdytojų civilinės atsakomybės draudimas (TPVCAD)

Tai draudimo rūšis kuri užtikrina, kad dėl Jūsų kaltės įvykus kelių eismo įvykiui naudojant šiuo draudimu apdraustą transporto priemonę (TP) bus atlyginta žala, padaryta kitų asmenų sveikatai, gyvybei ar turtui.

Draudimo įmoka daugelyje draudimo bendrovių priklauso nuo TP variklio galingumo, Jūsų ir kitų tos pačios TP vairuotojų amžiaus ir vairavimo stažo, registracijos vietos ir vairavimo drausmingumo.

Draudimo suma ir kompensavimo tvarka visoms draudimo kompanijoms yra nustatyta vienoda LR TPVCAD įstatymo. Įvykio atveju Lietuvoje maksimaliai atlyginama draudimo suma yra 6 450 000 € dėl žalos asmeniui (įskaitant ir neturtinę žalą),
1 300 000 € - dėl žalos turtui.

Transporto priemonių valdytojų civilinės atsakomybės privalomojo draudimo informaciniai dokumentai:

Balcia Insurance SE Lietuvos filialas
AAS „BTA Baltic Insurance Company“ filialas Lietuvoje
"Compensa Vienna Insurance Group", akcinė draudimo bendrovė
ERGO Insurance SE Lietuvos filialas
Akcinė draudimo bendrovė „Gjensidige"
If P&C Insurance AS filialas
Lietuvos draudimas, AB

© Aon Baltic. Visos teisės saugomos. Privatumas. Naudojimosi taisyklės. Partnerystės projektai. Draudimo skaičiuoklė. Kasko draudimas. Slapukų nuostatos . Poliso nutraukimas. Liikluskindlustus. Octa kalkulators. Автоцивілка онлайн.