Apie mus

Svetainę draudimas.lt valdo uždaroji akcinė draudimo brokerių bendrovė Aon Baltic, UADBB

Esame

didžiausia draudimo brokerių bendrovė Lietuvoje bei Baltijos šalyse. Per metus aptarnaujame daugiau, nei 300 000 privačių asmenų bei daugiau nei 10000 įmonių visoje Lietuvoje. Įmonės padaliniai įsikūrę 6-iuose didžiuosiuose miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ir Alytuje.

Vertiname

savo klientus, todėl siekiame, kad svetainėje draudimas.lt greitai ir kuo palankesnėmis sąlygomis galėtumėte apsidrausti. Siekdami viršyti klientų lūkesčius, nuolat ieškome būdų, kaip tobulinti savo teikiamas paslaugas ir pasiūlyti savo klientams dar daugiau naudos.

Gerbiame

Jūsų asmeninių duomenų saugumą ir privatumą, todėl naudodami Jūsų duomenis, griežtai laikomės LR įstatymų, taip pat Lietuvos banko ir Valstybinės duomenų apsaugos inspekcijos nurodymų. Susipažinkite su informaciniu pranešimu, pateikiamu pagal LR draudimo įstatymo bei LR draudimo priežiūros komisijos nutarimo Nr. N-69 reikalavimus.

Apdraudėme

savo profesinę civilinę atsakomybę draudimo bendrovėje ADB „Compensa Vienna Insurance Group“, tuo atveju, jei dėl mūsų kaltės nukentėtų klientų interesai.

Stengiamės,

jog draudimas.lt svetainėje būtų itin paprasta ir patogu apsidrausti. 2012 metais didžiausioje Baltijos šalyse progreso konferencijoje LOGIN 2012 esame pripažinti geriausiu el. komercijos projektu. Daugiau

Pirmieji Lietuvoje

sukūrėme mobiliąją programėlę, kurios pagalba galima apdrausti automobilį iš savo išmaniųjų iPhone, Android bei Windows telefonų. 2014 metais didžiausioje Baltijos šalyse progreso konferencijoje LOGIN 2014 draudimas.lt mobilioji programėlė buvo pripažinti geriausiu mobiliuoju el. komercijos projektu. Daugiau

Kviečiame prisijungti

prie draudimas.lt puslapio Facebook ir sužinoti daugiau apie draudimas.lt aktualijas, dalyvauti konkursuose. Čia dažnai dovanojame prizus draudimas.lt gerbėjams!
© Aon Baltic. Visos teisės saugomos. Privatumas. Naudojimosi taisyklės. Partnerystės projektai. Draudimo skaičiuoklė. Kasko draudimas. Slapukų nuostatos . Poliso nutraukimas. Liikluskindlustus. Octa kalkulators. Автоцивілка онлайн.