Apie mus

Apie mus

Svetainę draudimas.lt valdo uždaroji akcinė draudimo brokerių bendrovė Aon Baltic, UADBB.

Esame didžiausia draudimo brokerių bendrovė Lietuvoje bei Baltijos šalyse. Per metus aptarnaujame daugiau, nei 150000 privačių asmenų bei daugiau nei 6000 įmonių visoje Lietuvoje. Įmonės padaliniai įsikūrę 6-iuose didžiuosiuose miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ir Alytuje.

Vertiname savo klientus, todėl siekiame, kad svetainėje draudimas.lt greitai ir kuo palankesnėmis sąlygomis galėtumėte apsidrausti. Siekdami viršyti klientų lūkesčius, nuolat ieškome būdų, kaip tobulinti savo teikiamas paslaugas ir pasiūlyti savo klientams dar daugiau naudos.

Gerbiame Jūsų asmeninių duomenų saugumą ir privatumą, todėl naudodami Jūsų duomenis, griežtai laikomės LR įstatymų, taip pat Lietuvos banko ir Valstybinės duomenų apsaugos inspekcijos nurodymų. Susipažinkite su informaciniu pranešimu, pateikiamu pagal LR draudimo įstatymo bei LR draudimo priežiūros komisijos nutarimo Nr. N-69 reikalavimus.

Apdraudėme savo profesinę civilinę atsakomybę draudimo bendrovėje AIG Europe, tuo atveju, jei dėl mūsų kaltės nukentėtų klientų interesai.

Stengiamės, jog draudimas.lt svetainėje būtų itin paprasta ir patogu apsidrausti. 2012 metais didžiausioje Baltijos šalyse progreso konferencijoje LOGIN 2012 esame pripažinti geriausiu el. komercijos projektu. Daugiau >

Remiame gerą legalią muziką. Bendradarbiaujame su Andriumi Mamontovu ir rūpinamės kokybišku atlikėjo koncertų bei asmeniniu draudimu. Kartu su Andriumi draudimas.lt klientams bei atlikėjo fanams nuolatos rengiame įvairias akcijas.

Dalyvaujame Vilniaus mieste vykstančiuose renginiuose: "Velomaratonas", "Vilniaus regata".

Vykdome labdaringą veiklą: akcija "Kviečiu į svečius", Carito Motinos ir vaiko namų draudimas.

Pirmieji Lietuvoje sukūrėme mobiliąją programėlę, kurios pagalba galima apdrausti automobilį iš savo išmaniųjų iPhone, Android bei Windows telefonų. 2014 metais didžiausioje Baltijos šalyse progreso konferencijoje LOGIN 2014 draudimas.lt mobilioji programėlė buvo pripažinti geriausiu mobiliuoju el. komercijos projektu. Daugiau >

Kviečiame prisijungti prie draudimas.lt puslapio Facebook ir sužinoti daugiau apie draudimas.lt aktualijas, dalyvauti konkursuose. Čia dažnai dovanojame prizus draudimas.lt gerbėjams! Prisijunkite!

Aon Baltic brokerių bendrovėje per metus išrašoma virš 150 000 draudimo polisų.