Paspirtuko draudimas

Savininko asmens kodas

Įrašykite asmens, kuris yra paspirtuko savininkas, kodą. PASTABA: apdrausti paspirtuką gali tik pilnametis fizinis asmuo.

Registracijos vieta

Nurodykite, kokioje savivaldybėje registruotas paspirtuko savininkas (draudėjas).

Draudimo įsigaliojimo data

Nurodykite pageidaujamą poliso įsigaliojimo datą. Polisas bus išrašytas per 1 darbo valandą nuo užsakymo ir apmokėjimo gavimo.
SVARBU! Tikslus draudimo apsaugos įsigaliojimo laikas bus nurodytas ant draudimo poliso.

Paspirtuko serijinis numeris

Nurodykite unikalų savo elektrinio paspirtuko serijinį numerį. Šis numeris turi būti nurodytas ant paties paspirtuko bei jo dokumentuose.

Paspirtuko gamintojas (markė)

Nurodykite paspirtuko markę. Dažniausiai markė sutampa su gamintojo pavadinimu.

Paspirtuko modelis

Jei žinote, nurodykite paspirtuko modelį ar modifikaciją. Jei nežinote, lauką galite palikti tuščią.

Paspirtuko galia (W)

Nurodykite paspirtuko variklio galią vatais (W).

Paspirtuko pagaminimo metai

Nurodykite, kada paspirtukas buvo pagamintas. Pagaminimo metai rašomi ant paspirtuko arba jo dokumentuose. Jei paspirtuką pirkote naują parduotuvėje, galite nurodyti įsigijimo metus.

Ar vairuos kiti

Pažymėkite, jei transporto priemonę jos draudimo galiojimo laikotarpiu vairuos kiti vairuotojai.

Kito vairuotojo mažiausias amžius

Jei transporto priemonę vairuos kiti asmenys, nurodykite jauniausiojo iš jų amžių metais.

© Aon Baltic. Visos teisės saugomos. Privatumas. Naudojimosi taisyklės. Partnerystės projektai. Draudimo skaičiuoklė. Kasko draudimas. Slapukų nuostatos . Poliso nutraukimas. Liikluskindlustus. Octa kalkulators. Автоцивілка онлайн.

Elektrinių paspirtukų draudimas – transporto priemonių valdytojų civilinės atsakomybės draudimas


Tai toks paspirtuko draudimas, kuris užtikrina, kad dėl jūsų kaltės įvykus eismo įvykiui naudojant šiuo draudimu apdraustą paspirtuką bus atlyginta žala, padaryta trečiųjų asmenų sveikatai, gyvybei ar turtui (tai gali apimti medicinines išlaidas, nuostolius dėl darbingumo praradimo, materialinę ir net neturtinę žalą). Paspirtukų privalomasis draudimas taip pat apima žalą, sukeltą tretiesiems asmenims, kylančią ne dėl paspirtuko valdymo – pavyzdžiui, jeigu kraunamas paspirtukas sukeltų gaisrą daugiabutyje ar pastatytas užvirstų ant automobilio.
Privalomasis paspirtukų vairuotojų civilinės atsakomybės draudimas yra privalomas tiems elektriniams paspirtukams, kurių didžiausias projektinis greitis yra didesnis nei 25 km/h arba kurių grynasis svoris yra daugiau kaip 25 kg. Draudimo įmoka priklauso nuo tokių veiksnių kaip paspirtuko galia, vairuotojo amžius, vairavimo patirtis ir eismo įvykių istorija, todėl teisingai pateikus duomenis, galima rasti geriausią draudimo pasiūlymą. Visiems internetu apsidraudusiems klientams iš anksto priminsime apie besibaigiantį paspirtuko draudimą.

Privalomasis elektrinių paspirtukų draudimas internetu


Privalomąjį draudimą internetu galite užsakyti per kelias minutes: tereikia įvesti savo ir savo paspirtuko duomenis bei pasirinkti geriausią draudimo pasiūlymą. Pirkdami privalomąjį paspirtukų draudimą internetu galėsite pasirinkti norimą galiojimo trukmę ir patogiausią būdą atsiskaitymui.