Augintinio draudimas

Augintinis

Įveskite sutartį sudarančio asmens kodą

Pasirinkite augintinio veislę

Pasirinkite augintinio gimimo datą. Augintinis turi būti ne jaunesnis, nei 2 mėnesiai, bet ne vyresnis, nei 8 metai.

Augintinis yra registruotas (turi "čipą")

Pažymėkite "Taip", jei jūsų augintinis turi mikroschemą po oda, pagal kurią galima identifikuoti jo šeimininką.

© Aon Baltic. Visos teisės saugomos. Privatumas. Naudojimosi taisyklės. Partnerystės projektai. Draudimo skaičiuoklė. Kasko draudimas. Slapukų nuostatos . Poliso nutraukimas. Liikluskindlustus. Octa kalkulators. Автоцивілка онлайн.

Šuns ir katės draudimas

Augintinio draudimas atlygins medicinines išlaidas, kurias patyrėte gydydami savo šunį ar katę veterinarijos klinikoje. Taip pat atlygins paieškos išlaidas augintiniui dingus ar kompensuos medžioklinio ar tarnybinio šuns vertės praradimą. Augintinio draudimas kompensuos nuostolius tretiesiems asmenims, jei juos padarė jūsų šuo ar katė.

Kokie augintinio draudimo privalumai?

Visi puikiai žinome, kiek šiais laikais kainuoja vizitas veterinarijos klinikoje. O jei jūsų augintinių prisireiks operacijos ar kitos rimtos medicininės pagalbos, už gydymą gali tekti sumokėti jau ne šimtus, o tūkstančius. Todėl didžiausias augintinio draudimo privalumas - šuns ar katės gydymo metu patirtų finansinių išlaidų kompensacija.

Augintinių draudimas internetu

Augintinį apdrausti internetu labai paprasta ir užtruks tik kelias minutes: nurodykite augintinio rūšį, veislę, amžių bei savo asmens kodą ir pasirinkite tinkamiausią draudimo pasiūlymą. Nepamirškite, kad apdrausti galima ne jaunesnius, nei 2 mėnesių, bet ne vyresnius, nei 8 metų augintinius.

Kokia katės ir šuns draudimo kaina?

Katės ir šuns draudimo kaina priklauso ne tik nuo pasirinktos draudimo sumos, tačiau ir nuo augintinio amžiaus bei veislės. Augintinio draudimo kainai įtakos turės ir tai, ar gyvūnas yra "čipuotas".