Straipsnio nuotrauka 2024-07-04

Svarbi informacija elektrinių paspirtukų turėtojams

Ar žinojote, kad nuo 2024 m. sausio 1 d. Lietuvoje civilinės atsakomybės draudimas tapo privalomas elektriniams paspirtukams, kurių didžiausias projektinis greitis yra daugiau nei 25 km/h arba kurių grynasis svoris viršija 25 kg. Jeigu elektrinio paspirtuko savininkas nesilaiko šio privalomojo draudimo reikalavimo, jam gali būti skirta bauda nuo 20 iki 40 eurų, o jei vairuotojas bus pagautas neblaivus, bauda gali siekti nuo 80 iki 200 eurų.

 

 

 

 

 

Kokią žalą atlygintų draudimas?

 

  • Susidūrimas su automobiliu: jei važiuodamas paspirtuku netyčia atsitrenktumėte įstovintį automobilį ir jį apgadintumėte, draudimas padengtų automobilio remontonišlaidas.

 

  • Pėsčiojo sužalojimas: jei netyčia partrenktumėte pėsčiąjį ir jis patirtų traumų,draudimas padengtų medicinines išlaidas ir galimas kompensacijas nukentėjusiajam.

 

  • Žala viešajam turtui: jei atsitrenktumėte į viešajai infrastruktūrai priklausančius daiktus, pavyzdžiui, šviestuvą, kelio ženklą ar suolelį, draudimas padengtų šių objektų taisymo ar keitimo išlaidas.

 

  • Susidūrimas su kitu paspirtukininku: jei susidurtumėte su kitu dviratininku ar paspirtukininku ir padarytumėte žalos jo transporto priemonei arba sveikatai, draudimas padengtų remonto ir medicinines išlaidas.

 

Skirtingos draudimo bendrovės siūlo įvairias kainas. Palyginkite jų pasiūlymus ir pasirinkite tą, kuris geriausiai atitinka jūsų biudžetą.

Suprantame, kad paspirtuko draudimas neįprasta ir nauja draudimo rūšis , todėl kilus klausimų visuomet galite į mus kreiptis ir mes mielai padėsime. Rašykite el. paštu info@draudimas.lt arba skambinkite telefonu 19944.

 

Apdrausti savo paspirtuką galite paspaudę čia: PASPIRTUKO DRAUDIMAS.