Straipsnio nuotrauka 2015-04-14

Susidomėjimas egzaminų automobiliais neslopsta

Valstybės įmonės "Regitra" Atvirų durų dienose, kurios šiemet vyko balandžio 1 - 4 dienomis ir buvo skirtos paminėti Saugaus eismo dieną, labiausiai domėtasi VĮ "Regitra" B kategorijos praktinio vairavimo egzamino automobiliais. B kategorijos egzaminui šiuo metu naudojami viešojo konkurso būdu išnuomoti トFord Focus" ir "Toyota Auris".


Per Atvirų durų dienas lankytojai pasakojo, kad vairavimo mokyklose dažniausiai mokoma vairuoti su kitokių prekinių ženklų automobiliais nei tie, su kuriais laikomas VĮ "Regitra" egzaminas. Be to, ir prieš praktikos egzaminą papildomai mokantis su šeimos nariu paprastai vairuojamas ne tik kitokio prekinio ženklo, bet ir gerokai senesnis automobilis, todėl VĮ "Regitra" Atvirų durų dienos pirmiausia tuo ir viliojo, kad buvo tikimasi artimesnės pažinties su egzaminų transporto priemone.

 

Per Atvirų durų dienas lankytojai galėjo ne tik iš arčiau su jais susipažinti, bet ir išbandyti jų valdymo prietaisus, signalizavimo priemones", - pasakojo VĮ "Regitra" specialistai.

 

VĮ "Regitra" praktikos egzaminui naudojami "Ford Focus" - tai 2013 m. ir 2014 m. pagaminti 5 durų chečbekai, turintys priekinių ratų pavarą, šių automobilių degalai - dyzelinas, o pavarų dėžė - mechaninė.


"Toyota Auris" - 2014 m. pagaminti 5 durų chečbekai, turintys priekinių ratų pavarą, šių automobilių degalai (galios šaltinis) - benzinas-elektra, pavarų dėžė - automatinė.

 

Šie automobiliai išnuomoti 3 metų laikotarpiui. Pirmųjų 2013 m. išnuomotų トFord Focus" automobilių nuomos laikotarpis baigsis 2016 m. pavasarį, tad iki šio termino kitokių prekinių ženklų ar modelių automobiliai B kategorijos egzaminuose nebus naudojami. Automobilių "Toyota Auris" nuoma baigsis 2017 m.


Pasibaigus "Ford Focus" ir "Toyota Auris" automobilių nuomos terminui, vadovaujantis viešųjų pirkimų reikalavimais, bus nuomojami kiti automobiliai.

 

VĮ Regitra informacija