Straipsnio nuotrauka 2012-09-12

Šiaulių banko klientai, nuo šiol draudimą įsigyti Jums dar patogiau!

Nuo šiol Šiaulių banko klientai, apsilankę banko paslaugų internetu sistemoje „SB linija“, gali paprasčiau, lengviau ir greičiau apdrausti automobilį, turtą ar kelionę. Šią draudimo paslaugą bankas pradėjo teikti, bendradarbiaudamas su uždarąja akcine draudimo brokerių bendrove „Balto Link“, kuriai priklausowww.draudimas.lt portalas.

„Vis daugiau Lietuvos gyventojų naudojasi elektroninės bankininkystės paslaugomis, kurios suteikia galimybę patikimai ir saugiai atsiskaityti, apsiperkant interneto parduotuvėse. Greitis, patogumas ir saugumas yra labiausiai vertinamas klientų, besirenkančių elektronines paslaugas, todėl, bendradarbiaujant su Šiaulių banku, nuo šiol draudimo savitarnos portalas www.draudimas.lt yra itin patogiai pasiekiamas per banko internetinės bankininkystės sistemą - klientai gali lengvai palyginti ir išsirinkti reikiamą draudimo apsaugą“, - sako Šarūnas Baleišis, UADBB „Balto Link“ mažmenos direktorius.

Banko klientai, prisijungę prie „SB linijos“ ir pasirinkę meniu punktą „Draudimas“, gali išsirinkti jiems reikalingą draudimo rūšį: transporto priemonių valdytojų civilinės atsakomybės draudimą, kasko draudimą, būsto ir jo vidaus turto draudimą, kelionių draudimą ir pan. Klientui pateikiami kelių draudimo paslaugas teikiančių įmonių pasiūlymai, tad jis gali pasirinkti sau optimaliausią variantą.

„Nuolat plečiame Šiaulių banko klientams svarbių paslaugų spektrą ir lengviname jų pasiekiamumą. Rūpindamiesi mūsų klientų saugumu, kartu su partneriais suteikiame visas galimybes draudimą įsigyti itin greitai ir paprastai, tiesiog apsilankius mūsų banko internetinės bankininkystės sistemoje „SB linija“, - sako Ernestas Šteimantas, Šiaulių banko Pardavimo kanalų plėtros departamento direktorius.

Taip pat Šiaulių banko klientams yra suteikta galimybė užsakant draudimo polisą draudimas.lt svetainėje už paslaugas atsiskaityti naudojantis savo banko elektronine bankininkyste. Šia galimybe gali pasinaudoti ir kitų bankų („Swedbank“, AB SEB bankas, AB DNB bankas, AB „Citadelė“ bankas, Danske Bank A/S Lietuvos filialas) klientai.