Straipsnio nuotrauka 2015-06-26

Rizikingiausios Lietuvos vietovės automobilių vairuotojams

Draudimo bendrovė Seesam, pasinaudojusi savo bei Informatikos ir ryšių departamento prie LR Vidaus reikalų ministerijos 2014 metų duomenimis, atliko analizę, siekdama nustatyti pavojingiausių Vilniaus gatvių sąrašą. Savo išvadose bendrovė teigia, jog kas trečias automobilis Vilniuje pavagiamas iš miegamųjų rajonų – Pašilaičių, Justiniškių, Kartoliniškių, Lazdynų bei Žirmūnų. Šiuose mikrorajonuose pavagiama apie 20 proc. visų automobilių. Maždaug kas septintas pavogtas automobilis (t.y. apie 13 proc.) – iš Žirmūnų gatvės.  


Analizė taip pat atskleidžia, jog dažniausiai eismo įvykių nutinka ilgiausiose Vilniaus gatvėse – Savanorių prospekte, Geležinio vilko, Ukmergės, Verkių, Kirtimų, Liepkalnio gatvėse, Nemenčinės plente, Laisvės prospekte.


15 proc. visų vagysčių iš automobilių Vilniuje įvykdoma ne kur kitur, o Naujamiestyje. Tai beveik du kartus  mažiau negu Senamiestyje. Na, o Ukmergės bei Ozo gatvės pasižymi gausiausiu vandalizmo atvejų skaičiumi – beveik 9 proc.


Kas dešimtas eismo įvykis Vilniuje nutinka Ozo, Žirmūnų arba Geležinio vilko gatvėse.


Kaip teigia Seesam savo pranešime, saugiausias vandalizmo bei apiplėšimų iš automobilių atžvilgiu – Saulėtekis. Vaizdinė medžiaga bei rizikingiausių gatvių žemėlapis – seesam.lt svetainėje.

 

Seesam informacija