Straipsnio nuotrauka 2023-10-25

Papildomi produktai jūsų automobiliui

Ieškodami geriausio pasiūlymo savo automobilio civilinės atsakomybės draudimui, mūsų svetainėje visada rasite papildomų paslaugų pasirinkimų. Šiame straipsnyje trumpai papasakosime, kokiais atvejais kiekvienas iš šių pasiūlymų praverčia labiausiai, kad galėtumėte įvertinti bei pasirinkti sau naudingiausią ir reikalingiausią variantą.

Techninę pagalbą kelyje dovanų gauna visi mūsų klientai, perkantys metinį privalomąjį transporto priemonės draudimą! Ši pagalba galioja, visiems lengvųjų automobilių savininkams  (negalioja juridiniams asmenims), kai transporto priemonė yra eismo įvykio kaltininkė Lietuvoje. Nutikus nelaimei nevažiuojanti transporto priemonė bus nemokamai nuvežta į jūsų pasirinktą vietą.

Išplėstinė pagalba kelyje

Šį paslauga pasitarnaus ne tik dėl techninio gedimo ar avarijos, po kurios nebegalite tęsti kelionės (nesvarbu, esate kaltininkas ar nukentėjusysis), bet ir, pavyzdžiui, tokiose situacijose:

  • Ryte įsėdate į automobilį, jį užvedate, pasidedate daiktus ant gretimos sėdynės kartu su automobilio rakteliais ir išlipate nuvalyti sniego. Tai padarę pamatote, kad visos durys užsirakino ir nebegalite jų atidaryti, o visi svarbiausi daiktai, telefonas ir namų raktai liko viduje. Ką daryti? Jeigu turite mūsų išplėstinį techninės pagalbos draudimą, avarinio atrakinimo meistrai nemokamai atrakins jūsų automobilį.
  • Skubėdami niekaip nerandate laiko stabtelėti degalinėje papildyti senkančių kuro atsargų ir štai – pačioje netikėčiausioje vietoje automobilis ima ir užgęsta. Situacija labai nemaloni, ypač jei iki artimiausios degalinės nemenkas kelias. Jeigu turite mūsų išplėstinės pagalbos kelyje paslaugą, skubios pagalbos kelyje specialistai atvyks pas jus ir papildys kuro.

Žalų administravimo paslauga

Šį paslauga pasitarnaus administruojant žalą po eismo įvykio, kai transporto priemonė yra nukentėjusi.

Pora pavyzdžių, kada ši paslauga praverčia labiausiai:

  • Transporto priemonės prekinės vertės netekimo išieškojimas.

    Važiuojate gatve savo apynauju automobiliu ir netikėtai į jus įvažiuoja kitas automobilis. Kaltininko draudimo bendrovė atlygins jums automobilio remonto išlaidas, tačiau automobiliui patekus į avariją jis neretai praranda prekinę vertę, palyginti su tokia pat transporto priemone rinkoje, neturinčia jokių avarijos įrašų. Kas atlygins šį praradimą? Automobilio prekinės vertės netekimą atlyginti privalo kaltininko civilinės atsakomybės draudikas automobilio savininko prašymu arba avarijos kaltininkai. Vis dėlto praktika rodo, kad tikrai ne visi draudimo atstovai šią paslaugą pasiūlo automobilių savininkams. Be to, ir žala ne visada apskaičiuojama nešališkai. Būtent tokiu atveju mūsų patyrę žalų administravimo specialistai jums ir padėtų gauti papildomą žalos atlyginimą už transporto priemonės prekinės vertės netekimą.
     
  • Tarpininkavimas dėl pakaitinio automobilio suteikimo ar išlaidų atlyginimo.

    Neretai, patekus į eismo įvykį, transporto priemonę tenka atiduoti remontui. Automobilio remontas gali užtrukti ir kelias savaites – tiek laiko be automobilio gali kelti daug nepatogumų arba kainuoti papildomų išlaidų už taksi. Turint žalų administravimo paslaugą, mūsų specialistai padeda gauti pakaitinį automobilį arba išlaidų kompensaciją.

Eismo įvykio kasko

Jei kasko draudimas per brangus, o privalomojo draudimo apsaugos – per mažai, galima rinktis tarpinį variantą – „Eismo įvykio kasko“.

Kada jis praverčia?

Važiuodami gatve užsigalvojate ir netyčia stuktelite į priešais stabdantį automobilį. Tokiu atveju nuostolius automobiliui, į kurį įvažiavote, atlygins privalomasis automobilio draudimas, tačiau jei neturėsite kasko draudimo, savo mašinai padarytą žalą teks padengti patiems. Būtent tokiu atveju ir gelbėtų mūsų siūlomas „Mini kasko“ draudimas – jis atlygintų ir nuostolius, padarytus jūsų, kaip kaltininko, automobiliui.