Straipsnio nuotrauka 2019-01-15

Oranžinis šuniukas Dakare. Septinta diena.

Na ir dienelė Dakaro ralyje! Organizatoriai įspėjo, kad tai – pati sunkiausia diena visame maratone. Agrorodeo Dakar komanda sutinka – jie buvo teisūs. „Toyota Hilux“ automobilyje visą dieną keliavęs oranžinis draudimas.lt šuniukas buvo liudininkas didžiulių kopų masyvų, kuriuose dalyviai klimpo ir gaišo brangų laiką iš jų kapstydamiesi. Kastuvas pirmadienį buvo geras kiekvieno ekipažo draugas.

Finiše išlipęs iš automobilio vairuotojas Vaidotas Žala atrodo labai pavargęs – diena jį išsunkė kaip reikiant. Šturmanas Saulius Jurgelėnas net juokavo, kad visiems kopų jau turėtų užtekti – organizatoriai tarsi paleido visus pažaisti didžiulėje smėlio dėžėje. Nepaisant sunkumų, po 7 etapų ekipažas užima 15 vietą automobilių įskaitoje, o tai – 3 pozicijomis geresnė vieta nei pernai.

Kas laukia artimiausiomis dienomis? Smėlis, kopos ir vienas kitas akmenuotas kanjonas. Ir begalė iššūkių kovojant dėl pozicijų ir paties finišo, nes Dakaro ralyje padaryta klaida gali nublokšti ne viena vieta žemyn ar net priversti pasitraukti iš maratono. Liko dar 3 įdomūs ir sunkūs etapai.