Naujienos

Oranžinis šuniukas Dakare. Penkta diena.

2019-01-12
Straipsnio nuotrauka

Na ir dienelė Dakaro ralyje! Sportininkai sako – pati sunkiausia. Šeštadienis – poilsio diena, tad organizatoriai prieš ją nepagailėjo išbandymų. Su Agrorodeo Dakar keliaujantis oranžinis draudimas.lt iš arti mato visus išbandymus, su kuriais sunkiausiose pasaulio lenktynėse susiduria sportininkai.

Vienas didžiausių išbandymų – feš feš dulkės. Tai nėra paprastas smėlis, nors iš toli atrodo panašiai. Feš Feš struktūra – tarsi miltai: tai labai smulkios, lengvos ir ilgai ore išsilaikančios dulkės. Automobiliu važiuoti feš feš padengta danga labai sudėtinga: jeigu važiuoji per lėtai, dulkės atsiduria priekyje ir nematai kelio. Jeigu sustoji – dažniausiai įklimpsti ir tenka keliolika minučių pasikapstyti. O pasivažinėjus feš fešu, automobilio salonas būna pilnas dulkių. Sportininkų akys, nosis, ausys, plaukai – taip pat.

Su feš feš Vaidotui Žalai ir Sauliui Jurgelėnui kapstytis sekėsi visai neblogai – preliminariais duomenimis, jie įpusėjus Dakaro raliui patenka į greičiausiųjų dvidešimtuką. Tikslių rezultatų dar nėra, nes penktojo etapo pabaiga dėl didelio rūko kalnuose buvo nutraukta, tad teisėjų laukia ilga naktis skaičiuojant kiekvieno ekipažo pasiekimus.

Valdykite savo draudimų informaciją! Taip Jūs ir Jūsų turtas bus visada apsaugotas!