Straipsnio nuotrauka 2015-09-07

Neįprasti draudiminiai įvykiai - už juos taip pat atlyginama

Mūsų dėmesį šį kartą patraukė draudimo bendrovės BTA rugpjūčio mėnesio pranešimas apie neįprastus nelaimingus nutikimus, kurių pasitaiko ne taip jau retai. Paprastai dėl neįprastų situacijų kreipiasi moterys bei vyresnio amžiaus gyventojai.

Pranešime minimas atvejis, kai su draugais susilažinusi mergina užlipo ant automobilio kapoto ir aukštakulniais jį subraižė. Padarytas nuostolis buvo apie kelis šimtus eurų. Taip pat užfiksuotas pranešimas apie ant stogo įsikūrusius gandrus, kurie apdergė visą stogą. Būta ir nuostolių dėl kaimynų neprižiūrėto šuns veiksmų. Viršutiniame bute gyvenančių šeimininkų šuo prišlapino tiek, kad pro grindis į apatinį butą ėmė sunktis šlapimas.

Kitas draudėjas, viešėdamas užsienyje ir būdamas neblaivus, paslydo ir buvo nuvežtas į ligoninę. Dėl neaiškių priežasčių iš ten jis pabėgo, tad draudimo išmoka šiuo atveju jam nebuvo išmokėta.

Pietų ruošimas – taip pat gali pridaryti nuostolių. Ir priežastis to – visai ne neatsargus elgesys su ugnimi, o ant viryklės paliktas kaisti greitpuodis. Viena draudėja pranešė, jog sprogus greitpuodžiui buvo apgadintos virtuvės sienos, lubos, grindys bei šalia esantys daiktai.

Draudikai pastebėjo, jog maždaug dešimtadaliu daugiau tokių neįprastų pranešimų gaunama per pilnatį.

Į visas situacijas, net ir tas, kurios, atrodytų, pačios neįtikėčiausios, draudimo bendrovės darbuotojai reaguoja ramiai ir rimtai, siekdami pagelbėti savo klientams.