Straipsnio nuotrauka 2023-04-05

Kokį kelionės draudimą pasirinkti keliaujant su vaikais

Kelionės su visa šeima sukuria nuostabius bendrus prisiminimus. Atostogaudami turėtume pamiršti kasdienius rūpesčius ir tiesiog mėgautis gerai leisdami laiką. Tačiau kelionėse atsitinka ir nemalonių įvykių, kurie gali atnešti didelių finansinių nuostolių ir sukelti nemažai streso, ypač, jei susižaloja ar suserga vaikai.
Todėl labai svarbu tinkamai suplanuoti kelionę ir pasirūpinti draudimu, apimančiu rizikas, labiausiai atitinkančias jūsų kelionės pobūdį.

Medicininių išlaidų draudimas

Tai – bazinis kelionės draudimas, kuris atlygins išlaidas, jei teks gydytis, pirkti vaistų, o esant reikalui padengs papildomas dėl medicininių priežasčių atsiradusias kelionės namo išlaidas.

Pavyzdžiui, atostogaujant su vaikais jie netikėtai sukarščiavo arba egzotinėje šalyje apsinuodijo maistu ir prireikė kreiptis pagalbos į vietinę gydymo įstaigą.

Jei turite medicininių išlaidų draudimą, šiuo atveju būtų suteikta būtinoji medicininė pagalba ir kompensuojami vaistai, skirti gydymui.

Nelaimingų atsitikimų draudimas

Patyrus traumą ar kitaip susižeidus šis draudimas užtikrins papildomą vienkartinę išmoką. Jį ypač rekomenduojame aktyvią veiklą kelionės metu planuojantiems keliautojams.

Pavyzdžiui, važiuodami dviračiu ar paspirtuku jūsų mažieji nepastebi kliūties ir nukritę susilaužo ranką arba žaisdami jūroje nepastebi po kojomis pasipainiojusio jūrų ežio, kurio spygliai stipriai sužeidžia pėdą.

Patyrus tokias traumas neretai gydymą tenka tęsti ir grįžus namo, tėvams net gali prireikti nedarbingumo mažųjų slaugymui. Gavus draudimo išmoką finansiniai nuostoliai tampa mažesni ir galima ramiai sveikti.

Civilinės atsakomybės draudimas

Užsienio šalyse turtui ar žmogui padaryta žala vertinami labai brangiai, šis draudimas padės atlyginti jūsų ar jūsų vaikų padarytą žalą ir apsaugos nuo galimų didelių nuostolių.

Pavyzdžiui, jūsų mažametis vaikas išdaužia langą arba važiuodami riedučiais ar dviračiu atsitrenkia į šalia stovintį automobilį ir jį apgadina. Šiais atvejais draudimas padėtų atlyginti žalą, vaikų padarytą kitiems žmonėms ir jų turtui.

Bagažo draudimas

Bagažo draudimas kompensuos nuostolius, kurių patirtumėte, jei skrydžio metu bagažas dingtų, būtų apgadintas ar vėluotų.

Pavyzdžiui,  sėkmingai atskridę į kelionės tikslą sužinote, kad oro uosto darbuotojai jūsų lagaminą sukrovė į kita kryptimi skrendantį lėktuvą, todėl jis atkeliaus gerokai vėluodamas. Lagamine lieka visi svarbiausi vaikų daiktai.

Turint bagažo draudimą, būtų kompensuojamos išlaidos būtiniausiems daiktams įsigyti, kol atsiras jūsų bagažas (pvz., higienos priemonės, vietos oro sąlygoms tinkami rūbai, kiti būtini vaiko daiktai). O jei jūsų daiktai neatsirastų ar būtų smarkiai apgadinti – pagal pasirinktą sumos dydį būtų kompensuojami nuostoliai.

Jei turite papildomų klausimų ar poreikių, susisiekite su mumis ir mielai jums padėsime rasti tinkamiausią draudimą jūsų šeimai -  info@draudimas.lt arba tel. 19944, +370 611 44444.