Straipsnio nuotrauka 2012-09-12

Draudimas.lt už gyvą muziką. O Jūs? Prisijunkite prie GMD!

Gegužės 19 dieną jau tradicine tapusi „Gatvės muzikos diena“ kviečia visus muzikuojančius ir norinčius pasirodyti gyvai išeiti į savo miestų erdves ir prisijungti prie visoje Lietuvoje pasirodymus surengsiančių gatvės muzikantų.

Nuo 2007 m. pirmąjį gegužės šeštadienį Vilniuje įvykusios šventės, kuri anot Andriaus Mamontovo, „yra pati geriausia proga pamatyti tikrajį Vilniaus veidą“, „Gatvės muzikos diena“ ėmė lyg džiugaus bendrumo virusas plisti ne tik mūsų šalies teritorijoje, bet ir už jos ribų. Praėjusiais metais šventė buvo surengta Rygoje ir Minske. O šiemet tą pačią dieną kartu su Lietuvos muzikantais susivienys Gruzijos muzikantai, kurie pirmą kartą taip gausiai užplūs Tbilisio gatves. Ir ne tik: keletas svečių iš Gruzijos ketina dalyvauti „Gatvės muzikos dienoje“ Vilniuje bei nustebinti vilniečius puikiai atliekama lietuviška daina.

Be abejonės, gegužės 19 diena pažers daug muzikalių, linksmų, spalvotų pasirodymų, kuriuos galėsite išvysti ir išgirsti patys. Nepasiklysti padės žemėlapis, tad Jums belieka pasiimti gerą nuotaiką ir keliauti kartu su draugais skambančiomis savo miesto gatvėmis. Galbūt gyva muzika ir Jus įkvėps ruoštis kitų metų „Gatvės muzikos dienos“ šventei... ar bent rytiniam prasidainavimui duše.:)

Džiaugiamės, jog šiais metais draudimas.lt taip pat galėjo prisidėti prie „Gatvės muzikos dienos“ rengimo ir tapti šios šventės remėju. Tikime, jog mūsų draugo, Andriaus Mamontovo, graži iniciatyva sparčiai plis ir toliau bei dar labiau vienys muziką, o kartu ir gyvą bendravimą mėgstančius žmones.