Straipsnio nuotrauka 2014-04-23

Draudimas.lt mobiliai aplikacijai – LOGIN 2014 geriausios el. prekybos programėlės apdovanojimas

Dvi dienas trukusią progreso konferenciją LOGIN 2014 vainikavo menų fabrike „Loftas“ įvykę Lietuvos interneto apdovanojimai ir vakarėlis kodiniu pavadinimu „LOGOUT“. Baigiamajame renginyje paskelbti 2014 metų labiausiai Lietuvos interneto plėtrai nusipelnę asmenys ir didžiausio pripažinimo sulaukę projektai: 18 pagrindinių ir 24 papildomų kategorijų laimėtojai. Nugalėtojams įteiktos specialios LOGIN statulėlės bei rėmėjų prizai. Geriausiais juos išrinko interneto vartotojai bei vertinimo komisija, sudaryta iš praėjusių metų LOGIN interneto apdovanojimų nugalėtojų.

„Lietuvos interneto apdovanojimai“ šiemet vyko dviem etapais: pirmiausia Login.lt interneto svetainėje vienoje ar keliose kategorijose buvo galima siūlyti savo mėgstamas įmones, projektus, žmones ar judėjimus, taip pat balsuoti už jau esamus. Antrojo etapo metu vyko uždaras balsavimas – daugiausia internautų simpatijų sulaukusius dalyvius atskirai vertino komisija, sudaryta iš praėjusių metų apdovanojimų laimėtojų. Pretendentai į apdovanojimus buvo vertinami pagal idėjos novatoriškumą, originalumą, progreso skatinimą, efektyvų jos pritaikymą bei funkcionalumą, pasiektus tikslus ir rezultatus bei vizualinį projekto pateikimą. Kai kuriose kategorijose apdovanojimų komisija nusprendė nerinkti nugalėtojų dėl per mažo balsavimo aktyvumo ar nominuotų projektų, neatitinkančių vertinimo kriterijų.

Draudimas.lt projektui šis LOGIN apdovanojimas – jau antrasis. 2012 metais www.draudimas.lt svetainė buvo išrinkta geriausiu el. komercijos projektu Lietuvoje.

* * *

Mobilioji programėlė Draudimas.lt pateikia geriausius Lietuvos draudimo bendrovių pasiūlymus ir vartotojui suteikia galimybę pasirinkti tą, kuris jį labiausiai domina. Išsirinkęs vartotojas gali už draudimą iš karto susimokėti bei gauti polisą elektroniniu arba paprastu paštu. Vairuotojų privalomasis civilinės atsakomybės draudimas yra nuolatinis kiekvieno vairuotojo pirkinys, ir dažniausiai apie jį žmonės prisimena būdami automobilyje. Todėl Draudimas.lt mobilios programėlės pagalba polisą galima nusipirkti pasinaudojus išmaniuoju telefonu - kad ir sėdint automobilyje. Draudimas.lt programėlė veikia iPhone, Android bei Windows operacines sistemas turinčiuose telefonuose.