Straipsnio nuotrauka 2022-02-11

Ar jūsų sužadėtuvių žiedas apdraustas?

Vienas romantiškiausių dalykų, galinčių nutikti Valentino dieną – tai pasiūlymas tuoktis. Ištarus TAIP, rekomenduojame pagalvoti ir apie kiek praktiškesnį dalyką - pasirūpinti, kad žiedas būtų apdraustas. Nors emocinės žiedo vertės niekas neįkainos, tačiau draudimas suteiks finansinę apsaugą.

Standartinis turto draudimas paprastai apima ir vidaus turto draudimą, kuris atlygina ir žalą, padarytą juvelyrikos dirbiniams.

Norint, kad sužadėtuvių žiedas, ar kitas juvelyrinis dirbinys, būtų įtrauktas į namų turto draudimą, rekomenduojame:
1. Susisiekite su savo draudimo bendrove, kad įsitikintumėte, ar jūsų turimas papuošalas tikrai gali būti apraustas ir kokią sumą atgautumėte jo netekimo atveju, remiantis jūsų sudarytos draudimo sutarties sąlygomis.
2. Būtinai išsaugokite įsigijimą bei pirkinio vertę patvirtinantį dokumentą (pvz. pirkimo kvitą). Rekomenduojame šį dokumentą ne tik išsaugoti, bet ir nusifotografavus atsisiųsti sau į el. paštą ar kitą skaitmeninę erdvę (tokiu atveju kilus gaisrui ar nutikus kitai nelaimei, kuri galėtų sunaikinti pirkimo dokumentą, jį turėsite skaitmeninėje erdvėje).
3. Pasidarykite papuošalo nuotraukas.

Jei turite papildomų klausimų, visuomet galite pasitarti su mūsų draudimo specialistais telefonu 19944 ar el. paštu info@draudimas.lt.


Vidaus turto draudimas. Tai kilnojamo turto, esančio būsto ar pagalbinių patalpų viduje, draudimas, atlyginantis žalą, padarytą baldams, buitinei, garso ir vaizdo technikai, drabužiams (kailiniams ir pan.), papuošalams (aukso ir sidabro dirbiniams, brangakmeniams). Atlyginama žala gali būti sukelta: gamtinių jėgų, ugnies, vandens (užliejimo, vandentiekio ar šilumos tinklų avarijos), vagystės (įsilaužimo, apiplėšimo, vandalizmo), apiplėšimo gatvėje (namų turtui priklausančių daiktų atėmimas panaudojus jėgą už draudimo vietos ribų), stiklo dūžis (pastato vidinis įstiklinimas, baldų stiklai); papildomos rizikos paketai (viešbučio išlaidos dėl draudžiamojo įvykio, dviračio vagystė, ir kita). Rinkdamiesi vidaus turto draudimą būtinai palyginkite, kokią draudimo apsaugą siūlo skirtingos draudimo bendrovės. Taip pat atkreipkite dėmesį, kokie apribojimai taikomi draudimo išmokoms pagal skirtingas daiktų kategorijas.